Strona główna > Lampy dekoracyjne > Kule świetlne z bawełny - hit we wnętrzach

cotton ball lightsPrawdziwym hitem w urządzaniu wnętrz okazały się świetlne kule z bawełny. Bawełniane kule świetlne spotkamy na wielu fotografiach, gdyż dają piękne refleksy świetlne. Spotkamy je także w wielu domach, gdyż wnętrze ozdobione łańcuchami bawełnianych kuleczek jest wyjątkowo ciepłe i przytulne.

Bawełnianych kul świetlnych nie kupimy (przynajmniej na razie) w stacjonarnych sklepach z artykułami oświetleniowymi. Ich sprzedaż na ten moment prowadzą główni kluby zakupowe i sklepy internetowe. Nie zniechęca to jednak osób poszukujących niebanalnych elementów wystroju wnętrza do ich poszukiwań i zakupu. Decydując się na dekorację wnętrza tymi kulkami bez względu na porę roku poczujemy atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Łańcuchy kuleczek kojarzą się bowiem z zawieszonymi na choince światełkami.

Dostępne w różnych długościach, w różnorodnej kolorystyce mogą posłużyć do udekorowania każdego wnętrza, sprawdzą się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, jak również w nowoczesnych i chłodnych wnętrzach, którym dodadzą odrobinę ciepła. Łańcuchy ze świetlnymi bawełnianymi kulami możemy zamocować w dowolnym miejscu domu, w zależności od naszych upodobań możemy nimi udekorować luźno stojące dekoracyjne drobiazgi, powiesić na karniszu, udekorować balustradę balkonu lub tarasu.

Jak wybrać kule?

bawełnianie kule świetlneW ofercie są gotowe zestawy kolorystyczne, istnieje także możliwość dobrania zestawu kolorystyczne najbardziej zgodne z naszymi preferencjami kolorystycznymi. Wybór ułatwi nam kreator kolorów, to ogromne ułatwienie, gdyż kule oferowane są aż w 51 kolorach.

Gotowe zestawy polecane są do wnętrz z jednym dominującym kolorem. Możemy wybrać gotowy zestaw, skomponować swój własny lub do gotowego zestawu dołączyć kilka przez siebie dobranych kolorów.

Kule przeznaczone są do samodzielnego montowania na umocowanych na sznurze lampkach. Musimy to robić bardzo ostrożnie i precyzyjnie, aby ich nie zniszczyć. Gotowe zestawy bawełnianych kuleczek zapakowane są w estetyczne opakowania, idealnie nadają się więc na prezent.